17 februari 2020 – Zijn ze alle negen geslaagd voor de hoogwerker cursus? Laatst zijn een aantal van onze collega’s op bezoek geweest bij onze ‘buren’ Loxam Rental Amsterdam om daar de cursus veilig werken met de hoogwerker te volgen.

Voor deze hoogwerker cursus is gewerkt met twee type hoogwerkers: een schaarhoogwerker en een kinkarm hoogwerker. Er is met beide hoogwerkers een klein parcours gereden om vervolgens een pion op hoogte neer te zetten. Het bleef niet alleen bij de praktijk, want ook hebben ze een theorie examen gehad met vragen over de lesstof die ze vooraf hadden gekregen. En goed nieuws: iedereen is in één keer geslaagd, gefeliciteerd allemaal! We willen Loxam Rental Amsterdam bedanken voor deze leuke en leerzame dag.

Witte Bouw is een Erkend Restauratie Bouwbedrijf (ERB) en lid van de Vakgroep Restauratie. Benieuwd wat dit inhoudt? Meer informatie over deze certificering vind je hier. Bekijk ook onze andere restauratieprojecten of vind meer informatie over het complete overzicht aan diensten die wij verlenen.

Meer nieuws

Stagiair werkvoorbereider gezocht

Stagiair werkvoorbereider gezocht m/v Dinsdag, 21 oktober 2025 – Ben jij (bijna) klaar met je...

Twee nieuwe elektrische ID buzzen

Donderdag, 16 oktober 2025 – Witte Bouw is weer een stap verder in duurzaam werken:...

Schilderijen in het Muiderslot ophangen

Witte Bouw mocht een aantal nieuwe schilderijen in het Muiderslot ophangen in twee van de...

Nieuwe schilderijen in het Muiderslot ophangen

Vrijdag, 5 september 2025 – Het blijft bijzonder om werkzaamheden te mogen uitvoeren op een...

De eerste paal in Leiden

Vrijdag, 29 augustus 2025 – De eerste paal in Leiden is een feit! Een mooie...

Artikel: Bouw fietsenstalling Lange Mare in volle gang

Donderdag, 31 juli 2025 – In het Leidsch Dagblad verscheen een uitgebreid artikel over de...

Bouw fietsenstalling Lange Mare van start

Donderdag, 3 juli 2025 – In dit artikel van de Gemeente Leiden wordt inhoud van...

Podcast: nieuwe fietsenstalling Lange Mare

Woensdag, 2 juli 2025 – Het is zover. De bouw van de nieuwe fietsenstalling aan...

Geef een reactie